Medarbejdere

Henrik Bruhn

Online Koordinator

Henrik står for al markedsføring og udvikling af nye webshops.

Telefon: 22 82 40 85

E-mail: henrik@webshoppen.org

  • Udvikling af nye forretningsområder 90% 90%
  • SEO, PPC og markedsføring 80% 80%
  • Evne til at snakke om ting der ikke handler om penge 10% 10%
Lisa Marie Meldgaard

Lisa Marie Meldgaard

Kunde og pressechef

Lisa Marie står for alle kunderelationer, og al kommunikation med pressen.

Telefon: 24 63 91 83

E-mail: lisamarie@webshoppen.org

  • Kundeservice 100% 100%
  • Problemløsning 80% 80%
  • Afholdenhed fra kaffe og chokolade 15% 15%

Mette Christensen

Salgschef

Mette står for salget i alle vores webshops, samt udvikling af nye varer.

Telefon: 24 63 94 84

E-mail: mette@webshoppen.org

  • Passion for salg og marketing 99% 99%
  • Godt humør 80% 80%
  • Evne til at undvære energidrik 2% 2%

Sheena Karen Gatchalian

International kundeservice

Sheena håndterer vores shops på Amazon, Ebay og Etsy.

Telefon: 24 63 22 21

E-mail: sheena@webshoppen.org

  • Kundeservice 99% 99%
  • Produktoprettelser 95% 95%
  • Evne til at håndtere Filippinske naturkatastrofer 8% 8%
Lisa Marie Meldgaard

Aksel Nielsen

Ungarbejder

Aksel står for alle forefaldende opgaver, samt pakning.

Telefon: 24 63 22 21

E-mail: aksel@webshoppen.org

  • Forfaldende arbejdsopgaver 100% 100%
  • Pakning 80% 80%
  • Undgå chok når nogen kommer ind i rummet 15% 15%

Sarah Jasmin

Grafiker

Sarah er vores grafiker, som altid er klar på at lave et ekstraordinært arbejde.

Telefon: 24 63 22 21

E-mail: sarah@webshoppen.org

  • Grafisk kreativitet 90% 90%
  • Layout og design 80% 80%
  • Evne til at forstå dansk 1% 1%

Joe Aliling

Programmør

Joe står for den tekniske programmering og kodemæssig problemløsning.

Telefon: 24 63 22 21

E-mail: joe@webshoppen.org

  • PHP programmering 99% 99%
  • Mysql databaser 95% 95%
  • Evne til at formulere sig uden brug af binær kode 8% 8%

Kontor

Stendalvej 8, 8620 Kjellerup

Telefon

24 63 22 21

E-mail

kontakt@webshoppen.org