Medarbejdere

Henrik Bruhn

Direktør

Henrik står for al markedsføring og udvikling af nye webshops.

Telefon: 22 82 40 85

E-mail: henrik@webshoppen.org

  • Udvikling af nye forretningsområder 90% 90%
  • SEO, PPC og markedsføring 80% 80%
  • Evne til at snakke om ting der ikke handler om penge 10% 10%
Lisa Marie Meldgaard

Lisa Marie Meldgaard

Kunde og pressechef

Lisa Marie står for alle kunderelationer, og al kommunikation med pressen.

Telefon: 24 63 91 83

E-mail: lisamarie@webshoppen.org

  • Kundeservice 100% 100%
  • Problemløsning 80% 80%
  • Afholdenhed fra kaffe og chokolade 15% 15%

Mette Christensen

Salgschef

Mette står for salget i alle vores webshops, samt udvikling af nye varer.

Telefon: 24 63 94 84

E-mail: mette@webshoppen.org

  • Passion for salg og marketing 99% 99%
  • Godt humør 80% 80%
  • Evne til at undvære energidrik 2% 2%

Victor Christensen

Digital Marketing

Victor er Digital Marketings-elev. Han optimerer vores hjemmesider.

Telefon: 29 17 61 49

E-mail: victor@webshoppen.org

  • Evne til at bruge en computer 90% 90%
  • God humor 85% 85%
  • Lyst til at se Star Trek 13% 13%
Lisa Marie Meldgaard

Søren Andreasen

E-handelselev

Søren står for at hjælpe med at udvikle vores shops.

Telefon: 24 63 22 21

E-mail: soren@webshoppen.org

  • Internethandel 90% 90%
  • Udvikling af shops 80% 80%
  • Evne til at snakke om andet end sko 10% 10%
Lisa Marie Meldgaard

Aksel Nielsen

Ungarbejder

Aksel står for alle forefaldende opgaver, samt pakning.

Telefon: 24 63 22 21

E-mail: aksel@webshoppen.org

  • Forfaldende arbejdsopgaver 100% 100%
  • Pakning 80% 80%
  • Undgå chok når nogen kommer ind i rummet 15% 15%

Paul Acido

Programmør

Paul står for den tekniske programmering og kodemæssige problemløsning.

Telefon: 24 63 22 21

E-mail: paul@webshoppen.org

  • PHP programmering 99% 99%
  • Mysql databaser 95% 95%
  • Evne til at formulere sig uden brug af binær kode 8% 8%

Jubert Celiz

Grafiker

Jubert er vores grafiker – han er altid klar på at lave et flot stykke arbejde.

Telefon: 24 63 22 21

E-mail: jubert@webshoppen.org

  • Grafisk kreativitet 90% 90%
  • Layout og design 80% 80%
  • Evne til at forstå dansk 1% 1%

Sheena Karen Gatchalian

International kundeservice

Sheena håndterer vores shops på Amazon, Ebay og Etsy.

Telefon: 24 63 22 21

E-mail: sheena@webshoppen.org

  • Kundeservice 99% 99%
  • Produktoprettelser 95% 95%
  • Evne til at håndtere Filippinske naturkatastrofer 8% 8%

Kontor

Stendalvej 8, 8620 Kjellerup

Telefon

24 63 22 21

E-mail

kontakt@webshoppen.org